کاربر: مهمان
.
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۲۶۱
بازدید دیروز: ۱۷۳۱
بازدید کل: ۳۶۹۳۹۵۳
۱۳۹۵/۰۸/۲۶

رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران و کشور در نشست صمیمی با مشاوران املاک منطقه 8

حسام عقبایی، رییس اتحادیه مشاوران املاک روز گذشته، در نشست صمیمی که با حضور مدیران و مشاوران املاک منطقه 8 تهران برگزار شد، از حمایت این اتحادیه از حقوق مشاوران املاک برای ارائه خدمات مطلوب‌‌تر به شهروندان تهرانی سخن گفت.

 عقبایی در این نشست ضمن اعلام اینکه مشاوران املاک دارای خدمات تاثیرگذاری هستند که باید در همه زمینه ها مورد حمایت باشد، گزارشی جامع از روند اقدام های اتحادیه مشاوران املاک به مخاطبان ارائه داد.

وی با اشاره به اهمیت حمایت های مالیاتی که باید در حوزه مشاوران املاک صورت بگیرد، گفت: اتحادیه در طول سه سال گذشته، تخفیف ها و معافیت های مالیاتی تاثیرگذاری را برای مشاوران املاک آن هم در دورانی که رکود خرید وفروش مسکن را شاهد هستیم، کسب کرده و در جلسه های مستمری که با نهادهای مسوول داشته ایم، تلاش داریم این حمایت ها ادامه یابند.

رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران وکشوری همچنین گفت: در همه اصناف ممکن است افرادی معدودی باشند که دچار تخلف شوند و سیاست ما نیز قطعا برخورد با این گونه افراد است که هر چند اندک هستند، اما ممکن است تاثیر کارهایشان دامن همه مشاوران را بگیرند.

در ادامه عقبایی با اشاره به اینکه ثبت کد رهگیری و اتصال به دامنه مشاوران املاک رویدادی است که قطعا باید از سوی مدیران و مشاوران مورد توجه قرار بگیرد، تصریح کرد: این روند مانع از آسیب به شهروندان و نیز مشاوران املاک خواهد شد.

در ادامه این برنامه رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران و کشور، به سوال هایی که از سوی مشاوران املاک منطقه 8 مطرح شد، پاسخ داد و اعضای هیات مدیره و مدیرعامل این اتحادیه از خانواده های شهدای مشاوران املاک منطقه 8 تقدیر کردند.

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©