کاربر: مهمان
.
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۱۴۶۳
بازدید دیروز: ۲۵۰۸
بازدید کل: ۵۰۷۲۷۸۴
۱۳۹۵/۱۱/۰۳

عقبایی : سیاست های پولی و بانکی کشور کاملا سوداگرانه و در جهت توقف رشد اقتصادی کشور گام بر می دارد

به گزارش روابط عمومی کمیسیون تخصصی مشاوران املاک اتاق اصناف ایران، حسام عقبایی پیرامون نقش خلاقیت در توسعه کسب و کار سخنانی ایراد کرد.

عقبایی با اشاره به موانع قانونی توسعه کسب و کار در حوزه مشاوران املاک گفت : 13 هزار و 940 مشاور و 650 هزار نفر به صورت مستقیم در سطح کشور در این حوزه فعا لیت می نمایند.

وی افزود : دولتی بودن اقتصاد ایران یکی از موانع اصلی ایجاد خلاقیت در توسعه مدیریت کسب و کار است. زیرا اقتصاد دولتی اجازه خلاقیت نمی دهد و در جهت بهبود شرایط باید ساختار اقتصادی در اختیار مردم باشد.

عقبایی گفت : برای ایجاد خلاقیت در توسعه کسب و کار باید مشوق هایی در نظر گرفته شود.

رییس اتحادیه صنف مشاوران املاک کشور اضافه کرد : اقتصاد ایران و فعالیت های حوزه کسب و کار ما ارتباط مستقیم با سیاست های پولی و بانکی کشور دارد.

وی ادامه داد : سیاست های پولی و بانکی کشور کاملا سوداگرانه و در جهت توقف رشد اقتصادی کشور گام بر می دارد.

رییس اتحادیه املاک کشور گفت : بانک ها یکی از عوامل بازدارنده خلاقیت رشد و توسعه اقتصادی هستند.

عقبایی در پایان گفت : حدود یک سال از وعده دولت تدبیر و امید در راستای اصلاح سیاست های پولی و بانکی کشور می گذرد، اما مافیای بانکداری به رییس بانک مرکزی حتی اجازه طرح چنین مسائلی را در کمیسیون اقتصادی مجلس نمی دهد و در صورت مطرح شدن از دستور کار خارج می شود.

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©