کاربر: مهمان
.
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۲۷۱
بازدید دیروز: ۱۷۳۱
بازدید کل: ۳۶۹۳۹۶۳
۱۳۹۵/۱۱/۱۷

بهمن به معاملات مسکن نرسید

حسام عقبایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: طی ۱۵ روز ابتدای بهمن ماه سال جاری ۸ هزار و ۶۳۵ قرارداد خرید و فروش مسکن در تهران به ثبت رسید و این در حالی است که در زمان مشابه سال قبل ۱۰ هزار و ۵۲۸ قرارداد امضا شده بود.

وی افزود: در بخش اجاره نیز در ۱۵ روز ابتدای بهمن ماه شاهد امضای ۷ هزار و ۹۸۲ قرارداد بودیم؛ در حالی که در مدت مشابه سال قبل ۸ هزار و ۹۰۶ قرارداد منعقد شده بود.

رییس اتحادیه مشاوران املاک درخصوص تعداد قراردادهای خرید و فروش و اجاره کل کشور گفت: طی ۱۵ روز ابتدای بهمن ماه در سطح کشور ۲۷ هزار و ۱۱۴ قرارداد خرید و فروش و ۲۶ هزارو ۱۲۳ قرارداد اجاره به امضا رسید که نسبت به مدت مشابه سال کاهش یافته است.

عقبایی هم‌چنین بازار اجاره بها را آرام توصیف کرد  و گفت: با توجه به این‌که در ماه‌های پایانی سال قرار داریم نقل و انتقالات چندانی انجام نمی‌شود ولی در مجموع باید بگوییم در بهمن ماه سال جاری اجاره بها در شهر تهران نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش نیافته است.

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©