کاربر: مهمان
.
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۴۳۹
بازدید دیروز: ۱۷۳۱
بازدید کل: ۳۶۹۴۱۳۱
۱۳۹۵/۱۱/۳۰

حسام عقبائی : قانون گذاران ما از بخش خصوصی عقب تر حرکت می کنند

به گزارش روابط عمومی کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور، حسام عقبائی در پنلی تحت عنوان "کسب و کارهای سنتی و مجازی - تعامل یا تقابل ؟!" با حضور حمیدرضا اعتدال مهر (رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی)، رضا یزدانیان (کارشناس مرکز اصناف و بازرگانان ایران) و رامتین منزهیان (مدیرعامل فروشگاه اینترنتی بامیلو) به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پیرامون جایگاه فضای مجازی در کسب و کارهای سنتی و میزان تعامل و تقابل آنها پرداخت.

حسام عقبائی با اشاره به رشد روزافزون فضای مجازی و نقش غیر قابل انکار آن در جامعه امروز گفت : ما به هیچ عنوان نه می توانیم و نه می خواهیم با تکنولوژی مقابله کنیم اما نیاز به قانونمند شدن کسب و کارهای اینترنتی داریم.

وی افزود: اتحادیه های صنفی وظیفه ساماندهی و نظارت بر فعالیت کسب و کار در چارچوب قانون را برعهده دارند.

عقبائی گفت : بزرگترین چالش پیش روی کسب و کارهای سنتی رقابت با فعالان فضای مجازی در شرایط ناعادلانه است که شرایط را برای آنها سخت و سخت تر می کند که این قابل حل است.

رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک در پایان خاطرنشان کرد : این اتحادیه در زمینه تعامل با فعالان حوزه مسکن در فضای مجازی پیشرو بوده و هست و از پیشرفت و توسعه این بخش استقبال و حمایت می کند.

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©