کاربر: مهمان
.
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۹۰۱
بازدید دیروز: ۷۹۳۸
بازدید کل: ۳۶۳۱۲۷۴
۱۳۹۶/۱۰/۲۰

حسام عقبایی: در دوران پیش­ رونق مسکن قرار داریم.

نماينده رئيس اتاق اصناف ايران در كميسيون تخصصي مشاوران املاك كشور گفت: بازار خانه‌­های کوچک متراژ و ارزان قیمت روند صعودی گرفته و این آمارها نشان می­‌دهد که در دوران پیش­ رونق مسکن قرار داریم.
حسام عقبایی نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران در گفتگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی  باشگاه خبرنگاران جوان،  با بیان اینکه بازار مسکن واحد­های ارزان قیمت رونق گرفته است، اظهار کرد: قدرت خرید مردم با تسهیلات بانکی افزایش یافته و با توجه به نقدینگی که در دست مردم است بازار خانه‌­های متوسط رشد یافته است.

وی در ادامه افزود: متأسفانه بازار واحدهای لوکس در شمال شهر همچنان راکد مانده و متقاضیان نقدینگی برای خرید این واحد­ها ندارند.

نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران تأکید کرد: آمارها حاکی از آن است که معاملات مسکن در واحدهای کمتر از 500 میلیون تومان در کلانشهرها و واحدهای پایین‌تر از 300 میلیون تومان در شهرهای کوچک بیشترین حجم معاملات را به خود اختصاص داده است.

عقبایی با اشاره به اینکه آمارها نشان می­‌دهد که به طور کامل رکود از بازار مسکن خارج نشده است، گفت: تنها بازار خانه‌­های کوچک متراژ و ارزان قیمت روند صعودی گرفته و این آمارها نشان می­‌دهد که در دوران پیش­ رونق مسکن قرار داریم.

 نماينده رئيس اتاق اصناف ايران در كميسيون تخصصي مشاوران املاك كشور با بیان اینکه 19 هزار و 904 قرارداد خرید و فروش در آذرماه در شهر تهران به ثبت رسیده است، گفت: 13 هزار و 315 قرارداد اجاره نیز در آذر ماه در شهر تهران به ثبت رسیده است.

وی درباره آمار ثبت معاملات آذرماه در کشور، گفت: 100 هزار و 103 قرارداد خرید و فروش و 55 هزار و 536 قرارداد اجاره در کشور ثبت شده است.

عقبایی با اشاره به اینکه علی­‌رغم اینکه زلزله در تهران طی 12 روز اول دی ماه رخ داد، اما میزان معاملات رشد داشته است.

نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: 8 هزار و 84 قرارداد خرید و فروش و 15 هزار و 529 قرارداد اجاره در 12 روز اول زمستان ثبت شده است.

وی افزود: 23 هزار و 277 قرارداد خرید و فروش و 18 هزار و 153 قرارداد اجاره در کشور ثبت شده است.

  نماينده رئيس اتاق اصناف ايران در كميسيون تخصصي مشاوران املاك كشور در پایان تأکید کرد: باید بتوانیم با ارائه تسهیلات مختلف بازار مسکن را از نظر کمی و کیفی رونق ببخشیم.

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©