کاربر: مهمان
.
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۱۸۳۰
بازدید دیروز: ۲۰۶۰
بازدید کل: ۳۹۲۹۸۰۱
۱۳۹۷/۰۱/۰۵

عبور جزیی افزایش قیمت مسکن از شاخص تورم / اثرگذاری رشد قیمت ها در اجاره بها قابل توجه نیست

نماینده رئیس اتاق اصناف ایران در کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور و رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران در گفت وگو با ایلنا:

عبور جزیی افزایش قیمت مسکن از شاخص تورم / اثرگذاری رشد قیمت ها در اجاره بها قابل توجه نیست
نماینده رئیس اتاق اصناف ایران در کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور و رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران با بیان اینکه در سال جدید پیش بینی می شود نرخ مسکن دو دهم از شاخص تورم عبور کند، گفت: این افزایش ارزش ملک بر اجاره بها اثر قابل توجهی ندارد.

مصطفی قلی خسروی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره وضعیت اجاره بها در سال 97 اظهار داشت: اجاره بها تابع ارزش ملک است و اگر قیمت ملک و مسکن افزایش یابد بر روی اجاره بها هم اثرگذار خواهد بود.

وی با بیان اینکه پیش بینی می شود ارزش ملک دو دهم از شاخص تورم عبور کند، گفت: این میزان افزایش قیمت مسکن بر روی اجاره بها اثرگذاری قابل توجهی نخواهد داشت. البته در پایان خرداد ماه که فصل نقل و انتقالات مسکن در بازار اجاره است به دلیل افزایش عرضه و تقاضا نوسانات قیمتی وجود خواهد داشت.

نماینده رئیس اتاق اصناف ایران در کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور و رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران با تاکید بر اینکه باید صنعت اجاره فعال شود، گفت: با هدایت خانه های خالی به سمت بازار اجاره و تشویق سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در بخش مسکن،صنعت اجاره فعال می شود و در این صورت است که افزایش قیمت در بخش اجاره رخ نمی دهد.                                                              

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©