کاربر: مهمان
.
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۱۵۵
بازدید دیروز: ۱۵۵۶
بازدید کل: ۳۷۶۶۷۴۰
۱۳۹۷/۰۲/۱۱

در بزرگ ترین گردهمائی مشاوران املاک و مستغلات جهان در دبی مصطفی قلی خسروی رئیس fiabci در ایران شد

به گزارش خبرنگار اعزامی روزنامه آسیا به دوبی این مراسم با حضور اعضا از 70کشور جهان در هتل Wبرگزار شد و مصطفی قلی خسروی ؛ با 50 سال تجربه خود در این حوزه بعنوان عضو و رئیس fiabciدر ایران با اکثریت آرا انتخاب شد.

در این مراسم فرخ محمود؛ رئیس فدراسیون بین المللی املاک و مستغلات ضمن معرفی و تقدیر از حضور سازنده قلی خسروی در حوزه املاک و مستغلات ایران اظهار داشت : از اقدامات ارزشمند وی می توان به مدرنیزه کردن معاملات املاک در زمان ریاستش در اتحادیه مشاوران املاک و مستغلات ایران اشاره کرد . وی در ادامه افزود : از دیگر اقدامات وی تاسیس آموزشگاه ؛ تاسیس دانشگاه علمی کاربردی و ایجاد انجمن حقوقی املاک و مستغلات در ایران می باشد . فرخ محمود در پایان با اعلام اینکه ایجاد کد رهگیری در معاملات املاک از اقدامات وی می باشد اظهار امیدواری کرد که حضور آقای خسروی در fiabciدر ایجاد تعاملات و همکاری های بین اعضا و فعالان این حوزه میتواند تحولات ارزشمندی را ایجاد کند .

 

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©